WYWÓZ, ODBIÓR ODPADÓW BUDOWLANYCH KALISZ, OSTRÓW WLKP, PLESZEW

Wynajmij kontener od GoTrash, aby uzyskać najlepszą oraz najtańszą ofertę na rynku.

Posiadamy kontenery dostosowane do Państwa potrzeb o pojemnościach:

  • 5,5m³
  • 7,5m³
  • 10m³
Kontenery nadają się do wywozu wszelkiego rodzaju odpadów takich jak śmieci, gruz, papa, wielkogabaryty oraz wielu innych.

Wywóz odpadów przebiega zgodnie z procedurami. Dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas oraz zachowasz spokojną głowę.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podstawienie kontenera we wskazanym miejscu oraz czasie nie stanowi dla nas problemu.

Niska cena

Zawsze staramy się zaproponować atrakcyjne ceny naszych usług, aby zadowolić każdego klienta. Wysoka jakość usług w niskiej cenie.

Terminowość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były realizowane w dogodnym dla Państwa terminie. Mamy możliwość szybkiego podstawienia, wymiany i odbioru kontenera.

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi. Doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Wynajem
kontenerów

Skup
złomu

Odbiór Odpadów
Przemysłowych i
Niebezpiecznych

Odbiór Odpadów
Zielonych i
Biodegradalnych

CO SIĘ ZALICZA DO ODPADÓW BUDOWLANYCH?

Wszelkie prace budowlane, rozbiórkowe czy też remontowe, wiążą się z powstawaniem tak zwanych odpadów budowlanych. Nie mogą być one usuwane z miejsca budowy, tak jak inne śmieci, dlatego też niezbędną usługą jest tutaj odbiór i wywóz odpadów. 

Dzięki współpracy z profesjonalistami, a do takich właśnie zalicza się nasza firma GoTrash, można nie tylko pozbyć się pozostałości z placu budowy, ale również i poprzez wywiezienie ich w odpowiednie miejsce, ograniczyć ich negatywny wpływ na nasze środowisko naturalne.

Czym więc są odpady budowlane? Co się do nich zalicza? Najczęściej występującymi są między innymi: gruz, w tym betonowy, ceglany i ceramiczny, a także tynki, gips, cement, wszelkiego rodzaju pozostałości po płytach kartonowo – gipsowych, tapety czy odpady instalacyjne. 

Odbiór odpadów i ich wywóz dotyczy także stolarki okiennej i drzwiowej, materiałów pochodzących z pokryć dachowych, elementów ceramiki, złomu i stali zbrojeniowej, instalacji metalowej i PVC. 

Takimi odpadami są także styropian, tworzywa sztuczne, wszelkie materiały izolacyjne i odpady z drewna. W każdym więc przypadku, w którym mają Państwo takie właśnie pozostałości po remoncie czy budowie, nasza firma GoTrash, działająca na terenie Kalisza, Ostrowa Wlkp i Pleszewa oraz okolic, jest w pełni do Państwa dyspozycji.

GO TRASH - SPECJALIŚCI OD WYWOZU I ODBIORU ODPADÓW

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca dużą ilość kontenerów różnej wielkości, jak również i odpowiednio przystosowaną flotę samochodową, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Oferujemy odbiór i wywóz odpadów budowlanych z Kalisza, Ostrowa Wlkp, Pleszewa i okolic, gwarantując krótkie terminy i atrakcyjne ceny za oferowane usługi. Działamy sprawnie i prężnie, będąc w pełni do dyspozycji naszych odbiorców. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, starając się dołożyć wszelkich starań, aby spełnić jego potrzeby, oczekiwania i wymagania.

METODY WYWOŻENIA I ODBIORU ODPADÓW

Nasza firma GoTrash wykonując usługi związane z odbiorem i wywozem odpadów budowlanych, działa zgodnie w oparciu o obowiązujące przepisy i procedury. Bierze pod uwagę zarówno Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady, jak również dyrektywę ramową w sprawie odpadów oraz Rozporządzenie Ministra Środowiska, dopełniając tym samym wszelkich założeń, jakie na firmy zajmujące się tego typu działaniami są nałożone.

Odbierane odpady trafiają w odpowiednie miejsca, gdzie większość z nich podlega pod recykling i jest dalej ponownie wykorzystywana. My troszczymy się zarówno o sprawy naszych klientów, jak również i samego środowiska naturalnego. 

W każdym przypadku jak najbardziej dostosowujemy się pod naszego klienta, dopasowujemy najbardziej dla niego atrakcyjną ofertę, ale przy tym bierzemy pod uwagę wszelkie obowiązujące procedury. 

GoTrash to firma, która dba o dobro klientów i środowiska – to jest naszym celem i głównym założeniem.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

Jesteśmy przekonani o tym, że GoTrash to firma godna zaufania, która jest w stanie być wszędzie tam, gdzie tylko istnieje taka potrzeba. Wszelkie odpady budowlane nie stanowią dla nas absolutnie żadnego problemu, bez względu na ich ilość i wielkość. Dostosowujemy kontenery i dopasowujemy jak najbardziej atrakcyjną ofertę pod konkretnego klienta.

Jeśli więc zależy Państwu na profesjonalnej firmie, która oferuje odbiór odpadów z Pleszewa, Kalisza i Ostrowa Wlkp oraz okolic, a następnie ich wywóz, to jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu, uzgadniając wszelkie szczegóły, ustalając termin przywiezienia kontenerów i późniejszy ich odbiór.